کرکره اتوماتیک پلی کربنات

درب اتوماتیک کرکره ای پلی کربنات

این تیغه های کرکره برقی معمولاً جهت اماکنی نظیر بانک ها و صرافی ها که از نظر امنیتی نیاز است در هنگام شب داخل آنها رویت شود کاربرد دارد. این کرکره برقی ها علاوه بر عبور نور و محافظت در برابر اشعه UV، در مقایسه با سایر کرکره برقی ها بیشترین ضریب ایمنی در برابر سرقت و خرابکاری را دارد. با توجه به اینکه هر مترمربع از کرکره برقی شفاف حدوداً 11 کیلوگرم وزن دارد، توصیه می شود این تیغه ها به همراه موتور ساید مورد استفاده قرار گیرند.
این تیغه ها از مواد پلی کربنات با مقاومت مکانیکی بسیار بالا و مقاوم در برابر ضربه در رنگهای گوناگون از جمله شیشه ای، دودی رنگ، برنز، ساخته می شوند. کرکره های برقی شفاف پلی کربنات بدون رنگ بیشترین شفافیت را دارا است و با توجه به نیاز کارفرما امکان تولید آن با رنگ های گوناگون وجود دارد و در صورت نیاز می توان با افزودن مواد و یا انجام سند بلاست آنرا به کرکره برقی مات تبدیل نمود.تیغه های کرکره برقی شفاف با استفاده از لوله های آلومینیومی یا زوارهای آلومینیومی و یا لوله استیل به یکدیگر متصل می شوند. جهت کرکره برقی با عرض دهنه کوچک (حدوداً تا 4 متر) از کرکره برقی شفاف با لوله و یا زوار آلومینیومی استفاده می شود ولی برای پروژه هایی با عرض دهنه بزرگ و همچنین پروژه هایی که امنیت و خاصیت ضد سرقت برای ما از اهمیت برخوردار است کرکره برقی شفاف با لوله استیل توصیه می گردد. لازم بذکر است تیغه های کرکره برقی شفاف را می توان بصورت ترکیبی با سایر تیغه های کرکره برقی استفاده نمود.
مواد اولیه کرکره های برقی شفاف پلی کربنات می باشد که عموماً وارداتی می باشد و یکی از برترین برندهای آن بایر آلمان می باشد. تیغه های پلی کربنات با ضخامت استاندارد 5mm ، 3mm ، 2mm و همچنین 3mm با ضخامت 5mm در لبه های بیرونی تولید می شوند.


عوامل تاثیرگذار بر قیمت تیغه های پلی کربنات:
1.    کیفیت و برند مواد اولیه آن
2.    ضخامت تیغه شفاف و وزن هر متر مربع آن
3.    جنس لوله و یا زوار بین تیغه ها و رنگ آن

 

کرکره پلی کربنات

 

 

 

 

کرکره پلی کربنات

کرکره برقی پلی کربنات ایمن آسا