فید خبری RSS

مقالات

تاثیر و مزیت درب ضد سرقت


تاثیر و مزیت درب ضد سرقت


در اینجا عملکرد واقعی درب های ضد سرقت را توضیح خواهیم داد:
تمام درب های ضد سرقت قابل نفوذ هستند، اگر که یک دزد یا مجرم زمان کافی و تجهیزات مناسب داشته باشد. هدف از خرید و نصب درب ضد سرقت این است که اطمینان حاصل شود که درب امنیتی شما نسبت به دیگر درب ها کمتر آسیب پذیر و قابل شکستن باشد. 
اگر درب شما و روش نصب آن استاندارد باشد، عوامل دیگری نیز وجود دارد که موجب افزایش امنیت درب ضد سرقت شما نسبت به سایر درب ها و کم شدن احتمال نفوذ دزدان به آن خواهد شد.
این عوامل عبارتند از قاب تمام فولادی، میله فولادی میانقاب یا شبکه میانقاب فولاد ضد زنگ، قفل اتصالی سه گانه و قفل سوزنی غلتانی که 5 پین دارد (یا قفلی قابل تعویض با آن). از درب هایی که پیچ قفل آنها آلومینیومی است اجتناب کنید، چرا که آنها در برابر دزدان خیلی ایمن نیستند.

درب ضد سرقت


به طور کلی، هر چه قدر درب ضد سرقت مستحکم تر باشد، احتمال نفوذ به آن کمتر خواهد شد. در واقع مسائل دیگر امنیتی به خود ساختمان مربوط می شوند. برای کاهش خطر نفوذ به ساختمان باید درب های ضد سرقت مناسبی انتخاب کرده و نصب کنید.
درب ضد سرقت شما نیز یک بازدارنده مفید است که به عنوان مانعی کاربردی در برابر نفوذ مجرمان عمل می کند.
اگر را دسترسی آسانی وجود نداشته باشد، اکثر مهاجمین فقط تلاش می کنند تا یک درب ضد سرقت را به زور باز کنند. تلاش برای به زور باز کردن یک درب ضد سرقت، سخت ترین راه برای ورود به ساختمان ها و املاک است.


خرید درب های ضد سرقت

درب ضد سرقت


به شدت توصیه می شود که صاحبان املاک مسکونی و تجاری به راهنمایی های متخصصین در انتخاب درب های ضد سرقت عمل کنند. درهای ساختمان شما باید برای محل شما مناسب باشند. همچنین، شما می توانید در مورد دسترسی، اقدامات امنیتی، قفل ها و سایر مسائل مهم و حیاتی، از تامین کنندگان این درب ها کمک و مشاوره های مفیدی بگیرید

نکاتی که در هنگام خرید درب ضد سرقت باید اطلاع داشت

هدف تمامی خریداران درب های ضد سرقت در وهله اول امنیت درب ضد سرقت است. شرکت های سازنده تلاش می کنند درب های ضد سرقتی بسازند که درحین داشتن امنیت فوق العاده بالاتری نسبت به درب های معمولی دارای ظاهری زیبا و همچنین متنوع و کاربردی باشند، اما برای خرید درب ضد سرقت با استانداردهای روز جهانی باید به چند نکته توجه نمود تا درب ضد سرقت خریداری شده واقعا درب ضد سرقت باشد و نه طرحی از آن!

در زیر به این نکات اشاره می کنیم:
1-ضخامت و جنس چهار چوب درب ضد سرقت: در هنگام خرید چهارچوب درب ضد سرقت که اولین مرحله از خرید درب های ضد سرقت به شمار میرود باید بسیار دقت نمود زیرا در صورتیکه جنس چهارچوب با کیفیت نباشد باعث بروز مشکلات زیادی در هنگام نصب لنگه درب ضد سرقت و همچنین در هنگام استفاده میشود. جنس چهار چوب درب ضد سرقت باید از فلزی با آلیاژ خوب باشد و همچنین در محل اتصال ورق ها جوش به صورت مقطعی و جزئی نباشد و جوش به صورت کامل در تمامی قسمت ها وجود داشته باشد و همچنین بهتر است نوع جوش از جوش co2 باشد.
2-لولای درب ضد سرقت: درب ضد سرقت به دلیل وزن بالایی که دارد بایستی بر روی بیش از دو لولا نصب شود که باید به این نکته هم در هنگام خرید دقت نمود همچنین استفاده از لولاهای بلبرینگ دار بسیار بهتر میباشد.
3-جنس رویه یا لایه بیرونی درب ضد سرقت: درست است که رویه بیشتر به سلیقه ی اقراد بستکی دارد اما یک نکته بسیار حائز اهمیت است که جنس رویه باید با محلی که قرار است درب ضد سرقت در آن نصب شود همخوانی داشته باشد به طور مثال جنس رویه اگر از MDF باشد دارای براقیت بیشتری نسبت به رویه ای از جنس pvc میباشد اما اگر محل مورد نظر افتاب خور باشد و یا رفت و امد وسایل زیاد باشد استفاده از رویه MDF اشتباه است زیرا دارای مقاوت کمتری در مقابل افتاب بوده و ضد خش نمی باشد.
4-ابزار یراق: ابزار یراق استفاده شده در درب ضد سرقت بسیار مهم می باشد و باید به آنها دقت نمود دستگیره ها بهتر است از جنس استیل باشد و همچنین قفل استفاده شده بر روی درب از شرکت کاله ترکیه باشد که در جهان رتبه اول رعایت استاندارد های جهانی را دارد و ساخت و کپی برداری از کلید آنها بسیار دشوار و در مواردی غیر ممکن است.جنس چشمی و همچنین قفل شب بند درب ضد سرقت نیز چک شود که از اجناس مزغوب باشد نه متفرقه.
5-در صورتیکه در محلی که قرار است درب ضد سرقت را نصب نمایید احتیاج به امنیت بالاتری دارین میتوانین از وسایل امنیتی جانبی که بر روی این درب ها نصب میشوند استفاده نموده و درب ضد سرقت متناسب با آن را سفارش دهید.
6-و در پایان توجه به این امر ضروری است که در میان دو رویه درب ضد سرقت ورق فولادی به کار رفته باشد و تهی از ورق نباشد و یا حتی با هرچیز دیگری جز ورق پر نشده باشد زیرا که در صورت رعایت نمودن تمام نکات ورق در میان دو رویه اصلی ترین رکن ضد سرقت بودن درب های ضد سرقت است

مهمترین تفاوت میان درب های معمولی و درب های ضد سرقت عبارتند از:

مهمترین تفاوت میان درب های معمولی و درب های ضد سرقت عبارتند از:

1-درب های ضد سرقت در مقایسه با درب های معمولی دارای امنیت به مراتب بیشتر و بالاتری میباشند که این هم در ساختار درب و همچنین در ابزار یراق مورد استفاده قرار گرفته کاملا واضح و مبرهن است
2-درب ضد سرقت بر خلاف درب معمولی کلا از چوب ساخته نمیشود و در میان دو رویه لنگه درب ضد سرقت از ورق فولادی جهت جلوگیری از شکستن و سوراخ نمودن درب استفاده شده است
3-درب ضد سرقت بر خلاف درب معمولی به صورتی نصب میشود که فضای خالی در آن وجود نداشته و مانع از ان میشود که سارقین بتوانند با دیلم نمودن آن را باز نمایند
4-درب ضد سرقت از دو لولا مانند درب های معمولی استفاده نمیکند بلکه از سه یا بیش از سه لولا استفاده میکند و همچنین لولا های درب ضد سرقت با به صورت مخفی هستند و یا به سمت داخل میباشند که در واقع دسترسی سارقین به لولا را کلا غیر ممکن میکنند
5-در درب ضد سرقت از قفل های معمولی و یک زمانه دار استفاده نمیکنند بلکه قفل های ضد سرقت و ساختار درب به گونه ای است که درب از دو و یا هر سه طرف و در برخی از موارد از هر چهار طرف درب ضد سرقت در چهارچوب قفل میشود
6-در اطراف چهارچوب از زه لاستیکی استفاده شده است که مانع از ورود گرد و خاک میشود و درب های ضد سرقت عایق صوتی نیست هستند.
7-درب صد سرقت دارای قفل های با استاندارد روز جهانی و بسیار با امنیت تر نسبت به درب های معمولی است
8-نصب آسان درب ضد سرقت
9-درب های ضد سرقت عایق حرارتی نیز میباشند
10-درب های ضد سرقت دارای رنگ بندی و طرح بندی های متنوع و آماده میباشند
11-درب های ضد سرقت با توجه به ابعاو اندازه های مختلف و همچنین اجناس به کار رفته در آن دارای قیمت های مختلفی هستند و تنوع قیمت دارند
12- ضخامت ورق به کار رفته در درب ضد سرقت بیش از یک میلی متر ضخامت دارد که این خود دلیل بر امنیت بالای درب است
13-درب ضد سرقت دارای قفل شب بند است
14-بر روی درب ضد سرقت یک زنگ هم در صورت نیاز نصب میشود
15-در صورت نیاز درب ضد سرقت را میتوان با وسایل امنیتی جانبی تجهیز نموده و باعث بالابردن بیش از پیش درب ضد سرقت شد
16- ابزار و یراق استفاده شده در درب های ضد سرقت دارای استاندارهای روز جهانی بوده و باید در هنگام خرید به نوع ، جنس ، شرکت سازنده و همچنین کارایی ابزار یراق نصب شده بر روی درب ضد سرقت توجه نمود که در بخش نکاتی که در هنگام خرید درب ضد سرقت باید به آنها دقت نمود به طور کامل و مفصل توضیح خواهیم داد.

چرا باید از درب ضد سرقت استفاده کنیم ؟

چرا باید از درب ضد سرقت استفاده کنیم ؟

پاسخ این سوال بسیار مشخص است ؛ درب های ضد سرقت به دلیل برتری که نسبت به درب های چوبی معمولی دارند می توانند امنیت واحد شما را چند برابر نمایند . در ساخت یک درب ضد سرقت استاندارد از ورق های تمام فولاد استفاده می شود این ورقه های فولادی باعث می شود تا سارقان بواسطه زدن ضربات سنگین به درب ضد سرقت نتوانند آنرا بشکنند و داخل واحد شوند . در درب های ضد سرقت غیر استاندارد از آلیاژهای نامرغوب استفاده می شود و نمی توانند مقاومت ورق های فولادی را داشته باشند و فقط قیمت تمام شده یک درب ضد سرقت را کاهش می دهد . یراق آلات و قفل های یک درب ضد سرقت ، دیگر مزیت آن به نسبت دربهای چوبی است . درب ضد سرقت ساخته شده توسط ما  از یراق آلات آلمانی و ترک بهره می برند که دارای بالاترین استانداردهای اتحادیه اروپا می باشد و کار را برای سارقان مشکل می نماید .در هنگام ساخت درب ضد سرقت در داخل آن از شبکه هایی استفاده می شود که باعث قرار گرفتن لایه هایی از هوا در مابین دوطرف درب می شود . این امر باعث می شود تا این دربها علاوه بر خاصیت ضد سرقت بودن از خاصیت عایق بودن در برابر صدا نیز برخوردار باشند . همچین نوارهای پلاستیکی در اطراف چارچوب درب کشیده شده است که باعث می شود از ورورد گرد و غبار به داخل منزل جلوگیری نماید . همین نوارهای پلاستیکی به عایق بودن در برابر صدا نیز کمک می کند .قفل های یک درب ضد سرقت باید به صورت چند زبانه باشد ؛ حال منظور از چند زبانه چیست ؟ یعنی اینکه با هر بار چرخش کلید در داخل قفل چندین زبانه ( بسته به نوع درب و سازنده درب بین ۱۳ زبانه تا ۲۶ زبانه متغیر می باشد ) در داخل چهارچوب فرو می رود و باعث مقاومت چند برابری درب ضد سرقت می گردد . از لحاظ ایرودینامیک این امر از باز شدن درب حتی با ضربات بسیار سخت هم جلوگیری می کند . هر چه تعداد زبانه های یک قفل بیشتر باشد باز کردن آن درب سخت تر می شود . یک درب ضد سرقت استاندارد باید دارای لولاهای توکار ضد برش باشد تا سارقان امکان ورود به واحد را به واسطه بریدن لولا ها را نداشته باشند . این مورد یکی از مهمترین ویژگی های یک درب ضد سرقت است که تقریبا در هیچ درب معمولی چوبی شما نمی توانید آن را یافت نمایید . روکش استفاده شده بر روی یک درب ضد سرقت بسته به نوع و قیمت درب ضد سرقت می تواند روکش های PVC و یا روکش چوب باشد . نوع چوبی که به عنوان روکش از آن استفاده می شود نیز می تواند از چوب های مختلف باشد . در تبلیغات دربهای ضد سرقت با روکش چوب آن هم با قیمت پایین ، هیچ وقت به ضخامت چوب به کار رفته به عنوان روکش و نوع چوبی که از آن استفاده شده است اشاره ای نمی شود . یک درب ضد سرقت روکش چوبی باید از ضخامت استاندارد بر خوردار باشد تا بتوان از طرح های کنده کاری شده بر روی آن به کار برد .

طرح های جدید درب ضد سرقت

 

امنیت بالای درب ضد سرقت بارو

 

خدمات پس از فروش گسترده

 

 

یکی از دلایلی که شاید خیلی از مصرف کنندگان به دنبال استفاده از درب ضد سرقت نروند ، طرح های تکراری این درب ها است . چوب صنعت بارو با استفاده طراحان خلاق و مجرب ایرانی توانسته طرح هایی را در ساخت درب ضد سرقت ایرانی به کار برد که منحصر به فرد است و امکان انتخاب را برای افراد خوش سلیقه بیشتر می نماید . تمامی این طرح ها با توجه به معیارهای فرهنگی ایرانی تهیه می شود . درباره درب ضد سرقت ترک که توسط ایمن اسا وارد می شود هم سعی شده از مدل هایی انتخاب شود که تا کنون توسط هیچ وارد کننده ای به ایران وارد نشده است . این شعار نیست و شما با مشاهده نمایشگاه مرکزی ما می توانید آنرا با چشم خود مشاهده نمایید . درب ضد سرقت بارو به دلیل رعایت نکات ایمنی در زمان ساخت و استفاده از یراق آلات استاندارد ( یراق آلات کاله ترکیه ) می تواند ایمنی واحد مسکونی شما را در هر شرایطی تامین کند . درب ضد سرقت بارو دارای دو ورقه فولادی در دو طرف درب می باشد ، این صفحات فولاد باعث افزایش مقاومت درب در برابر ضربات می باشد . استفاده از قفل های استاندارد با برندهای شناخته شده می تواند به امنیت هر چه بیشتر درب ضد سرقت شما بیفزاید .

آسا ایمن پس از فروش درب ضد سرقت نیز در کنار شماست

شبکه گسترده خدمات پس از فروش ایمن اسا در سراسر ایران این امکان را به شما می دهد تا با خیال راحت از درب ضد سرقت تا سال های سال استفاده نمایید . چنانچه در زمان استفاده از درب ضد سرقت دچار هر گونه مشکلی شدید تنها کافیست با شبکه پشتیبانی ما تماس حاصل نمایید . تمامی خدمات در محل شما و در کمترین زمان صورت می گیرد . درب ضد سرقت وارداتی ما نیز شامل گارانتی می باشد و اگر در دوره ضمانت محصول و چه پس از پایان این دوران نیاز به تعمیر یا تعویض یراق آلات و یا سایر قسمت های درب داشته باشید مجموعه ما شما را تنها نمی گذارد .

نصب آسان درب ضد سرقت :نصب درب ضد سرقت بارو به سهولت امکان پذیر می باشد و نیازی به تخریب ندارد . چوب صنعت بارو در صورت نیاز درب ضدسرقت شما را در زمانی اندک نصب می نماید . برای نصب درب ضد سرقت نیازی به پرداخت هزینه های بسیار ندارید .جهت مشاوره درباره محل نصب درب ضد سرقت و کارشناسی محل می توانید با شماره های ما به صورت ۲۴ ساعته در تماس باشید .

 

نحوه سفارش

جهت سفارش درب ضد سرقت مورد نیاز خود می توانید با شماره های مرکز تماس ایمن اسا در تماس باشید . همچنین می توانید با مراجعه به دفتر مرکزی ما که آدرس آن در بخش تماس با ما ذکر شده است به صورت حضوری اقدام به ثبت سفارش نمایید . همچنین اگر نیاز به لیست قیمت درب ضد سرقت دارید می توانید تنها با یک تماس با دفتر شرکت از آن مطلع شوید . قیمت درب ضد سرقت به فاکتورهای متعددی مانند اندازه درب ضد سرقت ، نوع پوشش رویه درب ، نوع طرح و … بستگی دارد . اما ما مدعی هستیم که عرضه کننده درب ضد سرقت با کیفیت و با قیمت مناسب در سراسر ایران هستیم .

درب ضد سرقت چینی

 

 

پاسخ این سوال تقریبا همه مردم می دانند ؛ مهمترین ویژگی محصولات چینی موجود در کشور ما ( چه درب ضد سرقت و چه هر محصول چینی دیگر ) عدم داشتن کیفیت مطلوب و استاندارد است . شاید کیفیت در برخی محصولاد زیاد مهم نباشد اما وقتی حرف از درب ضد سرقت برای یک واحد مسکونی به میان می آید داشتن کیفیت و استاندارد بسیار مهم می باشد . شاید بتوان گفت درب ضد سرقت چینی فقط قیمت پایینی دارند وگرنه هیچ چیزی برای گفتن ندارد . حتی ظاهر درب ضد سرقت چینی هم بعد از گذشت زمان به مرور تغییر شکل می دهد و رنگ آن نیز صدمه می بیند .

یراق آلات بکار رفته در درب های چینی

اما از همه اینها مهمتر قفل و یراق آلات نصب شده بر روی این درب ضد سرقت چینی است که معمولا از فلزهای ضایعاتی ساخته می شود . اکثر کسانی که از درب ضد سرقت چینی استفاده کرده اند به این موضوع اشاره می کننده که دستگیره درب ضد سرقت چینی بعد از یک ماه از استفاده می شکند و مجبور به عوض کردن آن می شوند . یا اینکه قفل موجود بر روی درب ضد سرقت در هنگام استفاده گیر می کند و می تواند خطر ساز باشد به خصوص برای سالمندان و کودکان . پس مجبور به عوض کردن قفل هم می شوید و تا همین جا شما علاوه بر قیمت درب ضد سرقت چینی هزینه ای هم بابت تعویض یراق آلات و قفل پرداخت نموده اید . اگر این موارد را جمع بزنید خواهید دید که قیمت آن با درب ضد سرقت ایرانی و درب ضد سرقت ترک برابر خواهد شد و چه بسا بیشتر می شود .اما در نهایت حق انتخاب با شما است و این شما هستید که باید یک درب ضد سرقت مناسب را برای منزل و یا محل کار خود سفارش دهید . اما بد نیست که از قبل از خرید حتما از مشاوره های ایمن اسا بهره مند شوید . جهت ارتباط با کارشناسان ما با شماره های مرکز تماس بارو تماس حاصل نمایید .

عوامل تاثیر گذار بر کیفیت یک درب ضد سرقت

 

کیفیت یک درب ضد سرقت به صورت کلی به ۵ عامل بستگی دارد :۱ – شبکه فلزی استفاده شده در داخل درب ضد سرقت : در داخل درب ضد سرقت چه از نوع درب ضد سرقت ایرانی و چه از نوع درب ضد سرقت ترک آن شبکه هایی فلزی استفاده می شود . این شبکه در اصل تشکیل دهنده بدنه درب ضد سرقت می باشد و از جمله مواردی است که باعث عایق صدا شدن یک درب ضد سرقت می شود ؛ چرا که در بین این شبکه های فلزی هوا قرار دارد و می تواند درب ضد سرقت شما را به یک عایق صدا تبدیل کند . همچنین باعث افزایش مقاومت درب ضد سرقت در برابر ضربات سنگین می شود . متاسفانه در داخل درب ضد سرقت چینی معمولا از شبکه های مقوایی استفاده می شود . ۲ – ورقه فولادی درب ضد سرقت : مابین شبکه فلزی داخل درب ضد سرقت و روکش درب ضد سرقت از یک ورقه فولادی استفاده می شود . هر قدر که ضخامت این ورقه بیشتر باشد باعث افزایش ایمنی درب ضد سرقت می شود .۳ – چهارچوب درب ضد سرقت : اما یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر کیفیت درب ضد سرقت چهارچوب این درب ها است . این چهارچوب ها باید از جنسی مرغوب ساخته شده باشد ؛ چرا که لولای درب ضد سرقت در داخل چهارچوب قرار می گیرد .۴ – روکش درب ضد سرقت : لایه رویه درب ضد سرقت که عملا کار زیبایی درب را انجام می دهد معمولا از سه جنس فلز ، ام دی اف و چوب می باشد . درب ضد سرقت ساخته شده از رویه چوب بالاترین قیمت در بازار دارند .۵ – قفل و یراق آلات درب ضد سرقت : یک درب ضد سرقت اگر تماما از فولاد هم ساخته شده باشد اما دارای قفلی نا ایمن باشد هیچ ارزشی نخواهد داشت . چرا که سارقان در مرحله اول سراق قفل یک درب می روند و اگر آنرا نتوانند باز کنند از سایر روش ها استفاده می کنند . قفل درب ضد سرقت و دستگیره ضد سرقت هر قدر که از کیفیت بهتری برخوردار باشند به همان میزان قیمت بالاتری نیز خواهند داشت . هرگاه در ساخت یک درب ضد سرقت به این ۵ مورد اهمیت داده شود آنگاه می توان به آن درب ضد سرقت اعتماد کرد .

 

درب های ضد سرقت موجود در بازار ایران

 

درب های ضد سرقتی که در حال حاضر در بازار محصولات ساختمانی ایران موجود می باشد به طور کلی ساخت چهار کشور می باشد . این کشورها عبارتند از ایتالیا ، ترکیه ، چین و کشور عزیزمان ایران . درب ضد سرقت ایتالیایی به دلیل داشتن قیمت بالا ، معمولا دارای خریداران خاص می باشد ؛ این درب ها از نظر کیفیت دارای بالاترین استاندارد کشورهای اروپایی است و از بهترین مواد اولیه و یراق آلات نیز ساخته می شوند و همین امر موجب بالا رفتن قیمت این درب ضد سرقت می شود .درب های ضد سرقت ترک ( ترکیه ای ) که در بازار ایران به فراوانی یافت می شود و از نظر قیمت از درب ضد سرقت ایتالیایی ارزان تر اما نسبت به درب های چینی و ایرانی گرانتر می باشد . درب ضد سرقت ترک در گذشته مستقیما از کشور ترکیه وارد ایران می شد اما در حال حاضر ۹۰ درصد درب های ضد سرقت ترک موجود در بازار در داخل کشور مونتاژ می شود و صرفا دارای طرح های ترک می باشند .اما دسته دیگر درب ضد سرقت چینی است که به دلیل قیمت پایین مشتریان زیادی را دارد . این درب های بی کیفیت ترین درب های ضد سرقت می باشد و معمولا توسط سازندگانی که قیمت برایشان مهمتر از کیفیت می باشد مورد استفاده قرار می گیرد . طرح های استفاده شده در ساخت درب ضد سرقت چینی بر گرفته از دربهای ایتالیایی است اما از لحاظ کیفیت و ایمنی هیچ شباهتی با آن ندارند . چنانچه می خواهید درباره نقاط ضعف درب ضد سرقت چینی بیشتر بدانید بهتر است مطلب ” معرفی نقاط ضعف درب ضد سرقت چینی ” را مطالعه نمایید . و دسته آخر درب ضد سرقت ایرانی است که در داخل کشور و توسط صنعتگران و جوانان ایران ساخته می شود . این درب ضد سرقت از لحاظ کیفیت مشابه درب های ضد سرقت ترک می باشد و معمولا از لحاظ طرح رویه بیشتر از طرح های ترک و طرح های سنتی ایرانی استفاده می شود . تولید کنندگان متعددی در ایران درب ضد سرقت تولید کنند . 

الاچیق

ورق طرح سفال 

ورق طرح سفال از جنس فلز گالوانیزه برای پوشش سقف های شیبدار و شیروانی مورد استفاده قرار می گیرد و دارای قیمت مناسبی نیز می باشد.
پرچین در لغت دیواریست که از آمیختن گل و شاخه های درخت و بوته، گرداگرد باغ یا کشت زار درست کنند.مقاومت بالا در برابر طوفان گردو باد.نحوه نصب این پوشش بسیار متمایز از نمونه های مشابهی است که جهت پوشش سطح شیبدار استفاده می گردد.
این محصول به دلیل نوع هم پوشانی بسیار عالی ورق ها بس از نصب مانع از ورود جریان هوای پر فشار به سطح زیرین می شود. وهمچنین استفاده از متعلقات طراحی شده مخصوص آن باعث پوشش زوایای مختلف می شود که در نهایت منجر به ایجاد یک سقف یکپارچه و غیره قابل نفوذ می گردد
صرفه اقتصادی و قیمت مناسب
ورق های طرح سفال پرچین دارای صرفه اقتصادی هم برای پیمانکاران و هم کارفرما یا نیست که قرار است در پوشش سقف ویلا و یا آپارتمان خود از این محصول استفاده نمایند.
برخی از دلایل اثابت این امر به شرح زیر است. زیر سازی ساده، منجربه استفاده کمتر از پروفیل های چوبی و فلزی و همچنین اجرای خرپای ساده تر می شود. نصب سریع به دلیل وجود آموزش های فنی کافی در دسترس برای پوشش کاران موجود بودن متحلقات مورد نیاز در هنگام نصب سطح پوشش دهی بالای محصول در نهایت شاهد نصب نسبتا سریع آن هستیم. وزن کم. وزن پایین محصول حمل آن را به طبقات فوقانی ساختمان و حمل بر روی سقف را آسان می کند. از طرف دیگر هزینه های حمل آن از شرکت تا محل مورد نظر را نیز بسیار کاهش می دهد. عدم نیاز به رنگ، این محصول که در شرکت رنگ شده و در رنگ های بسیار متنوعی موجود است پس از نصب دیگر نیاز به رنگ مجدد نخواهد داشت و با گذشت زمان های طولانی نیز رنگ خود در حد مطلوب حفظ خواهد کرد. حجم کم. با توجه به این مضوع شاهد آن خواهیم بود که با دراختیار داشتن انبار یا مغازه ای کوچک خواهیم توانست مقدار زیادی این محصول را انبار کنیم. همچنین در محل بار به محل مورد نظر شما از وسایل نقلیه کوچکتر و ارزان تر استفاده خواهد شد. عمر طولانی و نگهداری آسان. از آنجا که این محصول از جنس ورق گالوانیزه می باشد توسط شرکت های تولید کننده آنها تا ۵۰ سال ضمانت می شوند که در شکل آنها تغییری به وجود نیاید. زیبایی.ورق طرح سفال فلزی پرچین با طرح منحصربه فرد و رنگ الکترواستاتیک(پودری) دارای جذابیست ویژه بوده که با انعطاف پذیری و قابلیت نصب در شیب ۱۲تا ۹۰ درجه در زیبا سازی نمای معماری های سنتی و مدرن نقش مهمی ایفا می کند. مقاومت در برابر آتش با بکارگیری ورق های گالوانیزه، تایل های پرچین قادر به تحمل بیش از ۷۲۰ درجه سانتیگراد حرارت می باشد. همچنین وزن بسیار کم تایل ها باعث می گردد در آتش سوزی های داخلی بام دیر تر فرو بریزد. ایمن در برابر زلزله. تایل های پرچین سبک تر از سایر پوشش های سقف بوده وبا توجه به همپوشانی تایل ها و قفل گشتن آنها توسط میخ ها یا پیچ های فولادی ریسک ریزش را به حداقل می رساند و مقاومت قابل توجهی در مقابل نیروهای برشی و پیچشی زلزله دارند. کاربرد آسان. بنابر ویژگی های پرچین. این تایل ها از نظر فنی به راحتی
امکان تعویض سیستم پوشش فرسوده موجود و یا تبدیل سقف مسطح به شیبدار را در حداقل زمان و هزینه مهیا می نمایند. در دهه اخیر این حقیقت در ایمن و مقاوم سازی ساختمان های فرسوده. به خصوص اماکن عمومی و حساس مانند مدارس، بیمارستان ها و غیره در سراسر جهان مورد استقبال و حمایت مراجع دولتی و نظامی قرار گرفته است. سیستم کامل. پرچین علاوه بر تایل های اصلی دارای لوازم جانبی کاملی می باشد که تمامی توقعات مهندسین و طراحان ساختمان را از نظر فنی. ایمنی و زیبایی نما تامین کرده و نیازی به وسائل و مصالح جانبی دیگر ندارد. خلاصه مقاوم در برابر باران های شدید، تگرگ و برف مقاوم در برابر باد و طوفان، تنوع در رنگ( آجری، قرمز، آبی، قهوه ای، نارنجی، قهوه ای سوخته، نارنجی و غیره) گارنتی در برابر چکه. دوام ۵۰ ساله در برابر عدم تغییر شکل. مقاوم در برابر نور خورشید و دوام بیشتر رنگ. صرفه اقتصادی برای مجری و مشتری. کاربر آسان. سیستم کامل. ایمنی در برابر زلزله. زیبایی.
مشخصات فنی ورق طرح سفال پرچین
طرح پرچین. ورق ها از جنس گالوانیزه، قطر ۰/۶ و ۰/۵میلیمتر. رنگ به روش الکترو استاتیک(پودری) ابعاد ورق ها ۹۸۰ میلیمتر طول و ۳۷۰ میلیمتر عرض.
وزن هر ورق ۰/۶تقریبا ۲ کیلوگرم و هر ورق ۰/۵قریبا ۱/۷ کیلو گرم. پوشش مفید هر ورق ۰/۳۴متر مربع. زیر سازی پروفیل و یا چوب ۳۰*۳۰میلیمتر از پایین ترین
نقطه سقف در طول شیب با فاصله ۹۰ سانتی متر به صورت عمودی و پروفیل یاچوب با ابعاد. ۲۰*۲۰میلی متر با فواصل  ۳۷۰میلی متر به صورت افقی متناسب با نوع سقف اجرا می گردد.
توجه اجرا برای سقف های مختلف ممکن است تفاوت داشته باشد که با ناظر فنی مجری باید لحاظ شود طریقه نصب تایل طرح سفال فلزی پرچین. نصب تایل از پایین ترین قسمت شیب و از قسمت مخالف زاویه دید آغاز شده و به تاج (قله) مرکزی ختم می شود. و در انتها با تیزه و کنار پوشش داده می شود. مورد استفاده ورق طرح سفال پرچین. پوشش سقف های شیبدار ویلا، سوله، پمپ بنزین یکی از موارد استفاده ورق های طرح سفال که محبوبیت زیادی پیدا کرده اند پوشش سقف های شیبدار ویلا و سوله می باشد. پس از گذشت زمان و مشخص شدن اهمیت سقف های شیبدار و شیروانی در ساخت ویلا. سوله و دیگر بناها متخصصان ایرانی نیز علاقه خود را به این نوع سقف ها نشان داده و در نتیجه امروزه در سطح شهر ها و استان ها شاهد بناهای زیادی هستیم که از این پوشش ها استفاده کرده اند. در ابتدایی شکل پوشش های مورد استفاده این سقف های از گل استفاده می شد که با گذشت زمان محصولاتی سیمانی جای آنها را گرفت. در نهایت و پیشرفت روز افزون این صنعت امروز از ورق های گالوانیزه طرح دار برای پوشش این سقف ها استفاده می شد. محصولات امروزی مزایای بسیاری نسبت به پدران خود دارند که باعث جاگزینی آنها شده است. برخی از این مزایا به شرح زیر است. وزن کمتر ورق طرح سفال پرچین. هزینه کمتر. هزینه خرید محصول و زیر سازی مورد نیاز به شدت کاهش یافته است. ایمنی بیشتر. زمان نصب کمتر.زیبایی بیشتر. تنوع رنگ موجود در این ورق های طرح سفال انعطافت بیشتری را در اختیار طراحان قرار می دهد. یکی از موارد استفاده این ورق ها که مهمترین مورد نیز می باشد. پوشش سقف های شیبدار ویلا های مسکونی تفریحی، سالن های ورزشی، سوله، پمپ بنزین، انبارها و بسیاری دیگر از سطوح شیبدار است

ورق طرح سفال پرچین

فروش ورق طرح سفال پرچین

درب ضد سرقت

انواع درب ضد سرقت 

درب های ضد سرقت  بر اساس نوع روکش چوب (راش یا گردو) ، میزان برجستگی درب و یرآق آلات مورد استفاده تقسیم بندی می شوند و شاستی کشی فلزی داخلی دربهای ضد سرقت در تمامی مدل ها بصورت یکسان می باشد. به طور مثال برخی از مدل ها که دارای طرح های بدون برجستگی ( CNC ) می باشند از درب های ضد سرقت برجسته قیمت تمام شده ی کمتری دارند. درب های ضد سرقت که با روکش گردو ساخته شده اند از درب های ضد سرقت روکش راش گران تر می باشند. برخی از درب ها دارای یرآق آلاتی از جنس برنج یا استیل می باشند که این موارد می تواند بر قیمت درب ضد سرقت تاثیر گذار باشد.

ابعاد درب ضد سرقت ترک

انواع درب ضد سرقتافزایش امنیت درب ضد سرقت

درب های ضد سرقت معمولا به صورت اکونومی در بازار موجود می باشد که قیمت درب ضد سرقت برای تمام مشتریان مقرون به صرفه باشد. اما روش هایی نیز وجود دارد که می توان امنیت درب ضد سرقت را افزایش داد. استفاده از قفل های مولتی سیستم چهارده زبانه و یا قفل چنگکی جز آپشن هایی می باشند که مشتریان می توانند در زمان سفارشی برای بهبود امنیت درب ضد سرقت از آنها استفاده کنند. روش دیگر استفاده از ورق های دوبل فلزی در داخل درب می باشد که در این حالت ضخامت ورق فلزی داخل درب به دو میلی متر افزایش پیدا می کند. درب های ضد سرقت رویه ترک درسام دارای چهارعدد پین پشت لولا گاوصندوقی ، شب بند ، روزبند و لاستیک درزگیر می باشند که این موارد نیز باعث بهبود مقاومت درب ضد سرقت می باشد.

تعویض درب قدیمی با درب ضد سرقت

رویه های 10 میل وارداتی و ساخت شبکه کشی فلزی در داخل ایران این امکان را برای ما فراهم کرده است که مشتریانی که تمایل به تعویض درب قدیمی با درب ضد سرقت دارند بتوانند از محصولات  بدون هر گونه تخریبی استفاده کنند. در این روش چهارچوب درب ضد سرقت بر روی چهارچوب فلزی قدیمی جوشکاری می شود و با استفاده از روکوب های چوبی نما و پشت درب ، چهارچوب فلزی قدیمی کاملا در زیر کار مخفی می شود. این روش بیشتر برای خانه هایی استفاده می شود که عرض درب بیشتر از 95 سانتی متر داشته باشند که پس از نصب درب ضد سرقت بازشو مفید استاندارد باشد. ساخت سفارشی درب های ضد سرقت رویه ترک درسام در این حالت بین 10 تا 15 روز زمان نیاز دارد. استفاده از نصاب های حرفه ای درب ضد سرقت برای تعویض درب قدیمی با درب ضد سرقت لازم و ضروری است.

کاربد های دوربین های مدار بسته

امنیت مهمترین عامل در ایجاد آرامش فکری و روحی در جوامع امروزی میباشد، نقش سیستم های نظارتی در ایجاد این حس بسیار مهم است و یکی از بهترین سیستم های نظارتی دوربین مدار بسته است، امکان نظارت دائمی بر محل زندگی، محل کار، انبار کالا و… باعث میشود شما کنترل لازم بر اتفاقات به وقوع پیوسته در این اماکن را داشته باشید.

شما میتوانید با اندکی جستجو هزاران شرکت در حوزه فروش دوربین مدار بسته پیدا کنید و از بین این شرکت ها با دریافت مشاوره، کارشناسی و دیدن دموی تصاویر دوربین مدار بسته به انتخاب مناسب رسیده و اقدام به نصب دوربین مدار بسته نمایید، در این مقاله متخصصین شرکت الکامپ موارد کاربرد دوربین مدار بسته را به اختصار توضیح خواهند داد.

کاربرد های نظارتی:

یکی از مهمترین عوامل خرید سیستم های نظارتی امکان مراقبت از مکان مورد نظر میباشد، به عنوان مثال امکان نظارت بر عملکرد پلیس با نصب دوربین های مدار بسته کوچک بر روی لباس ایشان، یا امکان نظارت بر کارکنان یک شرکت در طول ساعات کاری.

همانطور که متوجه شدید این نوع کاربرد دوربین مدار بسته بیشتر بر روی نظارت تاکید دارد تا امنیت و به خاطر همین موضوع کیفیت دوربین مدار بسته و ویژگی های آن با حداقل توانایی برای این نوع مصارف کافی میباشد.

کاربرد های نظارتی-امنیتی:

نصب دوربین مدار بسته امروز بهترین دستیار حرفه ای برای نظارت از محیط هایی است که دوست داریم کمتر اشتباه در آن رخ دهد. مکان هایی مانند محیط کارگاهی و کارخانه که با پایینتر آمدن خطا و اشتباه می تواند بسیار کارآمد تر و سود دهی بیشتری برای ما داشته باشد. مدیران حرفه ای و مدرن می دانند که برای مدیریت اینگونه محیط ها باید از تکنولوژی ها استفاده کنند و نصب دوربین مدار بسته بهترین دستیار مدیریتی در کارگاه و کارخانه ها است.

کنترل رفت وآمد ، ورود و خروج ، تخلیه مواد اولیه ، مراقبت و آمارگیری از انبار ، مدیریت کارگران و کارمندان و بسیاری موارد دیگر این اهمیت را برای ما لازم می دارد که از دوربین مدار بسته برای محیط های دارای اهمیت استفاده نماییم. اما سوال اینجاست که برای اینگونه محیط ها با جزئیات و حساسیت بالا از چه نوع دوربینی استفاده کنیم که هم دارای کیفیت بالا باشد و هم تا زمان های طولانی بتوانیم از آن بدون هیچگونه مشکلی استفاده کنیم؟ تجربه متخصصین شرکت الکامپ اثبات کرده است که برای نصب دوربین مدار بسته در محیط های کارگاهی و کارخانه ها بهتر است از دوربین های مدار بسته دیجیتال یا تحت شبکه استفاده کنیم. دلیل آن کیفیت تصویر بالا ، کاربرد و ظرفیت گسترش بالا ، قابل استفاده تا سال های طولانی بدون افت کیفیت و دیگر موارد.

کاربرد های امنیتی:

مواردی اندک وجود دارند که نیاز به یک سیستم نظارتی بسیار دقیق میباشند تا از طریق آن بتوانند امنیت یک مکان بسیار حساس را تامین نمایند، دوربین های مدار بسته مورد نیاز این نوع اماکن قطعا باید از نوع تحت شبکه باشند، تمامی امکانات یک دوربین مدار بسته کامل را دارا باشند، دید در شب با امکان پوشش بالا، امکان تشخیص چهره، امکان تشخیص حرکت، توانایی تشخیص و خواندن پلاک ماشین و….

اماکنی مانند سفارت خانه ها، مقر های نظامی، وزارت خانه ها و … شامل کاربرد های امنیتی دوربین مدار بسته میشوند که تقریبا در همه این موارد از دوربین های مدار بسته تحت شبکه با کیفیت لنز و چیپست بسایر بالا استفاده میشود

سوالات متداول در هنگام نصب دوربین های مداربسته

سوالات متداول در هنگام نصب دوربین های مداربسته

 

 

هنگامی که شما تصمیم به نصب دوربین مدار بسته میگیرید سوالات بسیار زیادی برایتان بوجود می آید، سوالاتی که قبل از خرید دوربین مدار بسته باید جوابی برای آنها پیدا کنید تا بتوانید هنگاه مراجعه به شرکت های فروش دوربین مدار بسته بهترین گزینه را برای امنیت محل مورد نظرتان انتخاب نمایید.

در این مقاله متخصصین شرکت الکامپ سعی خواهند کرد بیشترین سوالات متداول در این حوزه را برایتان پاسخ دهند تا شما با دیدی بازتر نسبت به خرید اقدام نمایید.

دوربین مدار بسته اسپید دام چیست ؟ اسپید دام دوربینی مداربسته کامل با سیستم کنترل زاویه چرخش و همچنین سیستم زوم یا همان بزرگ نمایی تصویر است .

پایه دوربین مداربسته چه کاربردی دارد ؟ جهت مستقر کردن و قرار گیری صحیح دوربین ها و قابل تنظیم بودن، جهت دید .

-دوربین های مداربسته از نظر کاربرد به چند دسته تقسیم می شوند ؟

۱)فیبری            ۲)پین هل               ۳)نیمه صنعتی             ۴)صنعتی                ۵)دید در شب                   ۶)اسپید دام

-میزان ولتاژ اکثر دوربین های مداربسته معمولا چقدر است ؟

۱)۱۲ ولت مستقیم                       ۲)۲۲۰ ولت متناوب

-پایه مفصلی در دوربین های مداربسته چیست ؟

دوربین مداربسته روی آن نصب شده و دوربین با حرکت دو حالته ( چپ و راست ) یا چهار حرکته ( بالا و پایین – چپ و راست ) در زاویه دید مناسب و مورد نظر به طریقه دستی تنظیم می شود .

-پایه گردان در دوربین های مداربسته چیست ؟

در این مدل از پایه به دلیل داشتن استقامت بالا می تواند وزن دوربین های مداربسته گردان را تحمل کند و دوربین مداربسته نصب شده روی این پایه هم می تواند حرکت دو حالته و هم حرکت چهار حالته داشته باشد .

-واژه های In Door و Out Door در دوربین های مداربسته به چه معناست ؟

به دلیل نوع دوربین های مداربسته از قبیل پوشش یا تنظیم نور مناسب آنها در فضاهای مختلف متفاوت است که به دو نوع داخلی و خارجی تقسیم بندی شده است . بطور مثال در فضای خارجی حتما باید از دوربین های مداربسته Out Door استفاده شود .

۱۱-پایه های دوربین به چند دسته تقسیم می شوند ؟

۱)ثابت          ۲)ثابت مفصلی ( جهت استفاده به عنوان پایه قابل تنظیم )          ۳)گردان ( گردان دو حالته و گردان چها حالته ) که در اواع داخلی و خارجی استفاده میشود .

-واژه کاور در سیستم دوربین های مداربسته به چه معناست ؟

به محفظه یا پوشش خارجی گفته میشود که دوربین و لنز در داخل آن قرار گرفته و نقش محافظ دوربین را دارد .

-بطور معمول اندازه انواع لنزها چقدر می باشد ؟

معمولا اندازه لنزها از ۲/۸ میلی متر ، ۳/۶ میلی متر ، ۴ ، ۶ ، ۸ ، ۱۲ ، ۱۶ میلی متر است که به نسبت محلی که دوربین مداربسته نصب میگردد و میدان دیدی که برای دوربین مداربسته مورد نظر است باید این لنزها به کار برده شود .

 

-چگونه لنز مورد نیاز یک دوربین مداربسته انتخاب می شود ؟

لنز متناسب برای دوربین های مداربسته با موقعیت نصب دوربین مداربسته و ناحیه مورد نظر انتخاب می گردد و نکته ای که می بایست در نظر گرفت که لنز با میلی متر کمتر ، زاویه دید یا میدان دید یا فضای دید بیشتری را نشان می دهد ، اما تصویر در نقاط دورتر ، کوچک تر ولی وضوح جزئیات کمتری دیده می گردد . لنز با میلی متر بیشتر ، زاویه دید یا میدان دید یا فضای دید کمتری را نشان داده اما تصویر در نقاط دورتر یعنی با وضوح جزئیات بیشتری ملاحظه می گردد .

-سیستم مالتی پلکسر به چه معناست ؟

هرچه تعداد دوربین های مداربسته بیشتر ؛ بطور مثال ۱۶ عددی می شود نمایش پشت سر هم یا غیر همزمان به جهت فاصله زمانی زیاد چندان اثر بخشی نخواهد داشت و نمایش همزمان این تعداد دوربین های مداربسته تصویر از ارجحیت بیشتری برخوردار است . سیستم های مالتی پلکسر می توانند ۸ یا ۹ یا ۱۲ تصویر را به صورت همزمان بر روی صفحه مانیتور نشان داده و تعداد دوربین ها را به همان تعدادی که می باشد می توان برنامه ریزی کرد و نشان داد در صورت فرد بودن تعداد دوربین های مداربسته روی خانه آخر زمان و تاریخ را نشان خواهد داد .

-تنظیم ساعت و تاریخ و نمایش آن چرا در سیستم های مالتی پلکسر دارای اهمیت می باشد ؟

بطور معمول این سیستم ها مجهز به سیستم ضبط تصاویر هستند یعنی می توان تصاویر را ضبط نمود ، آن را بایگانی کرد و در صورت مراجعه به بایگانی تاریخ و زمان لازم می باشد .

اهمیت نصب دوربین مدار بسته

اهمیت نصب دوربین مدار بسته

 

امروزه امنیت مقوله ای اساسی در اجتماع شهری و صنعتی به حساب می آید و اهمیت برقراری امنیت در محیط زندگی و محل کار به یکی از دغدغه های مهم افراد تبدیل شده است، به طور معمول اولین راه های افزایش ایمنی استفاده از ابزار های مکانیکی قدیمی مانند دیوار های بلند و استفاده از پرچین های ضد سرقت یا بهره گیری از روشنایی زیاد در محیط اطراف میباشد که با گذشت زمان مشخص میشود که استفاده تنها از این روش ها کافی نبوده و نیاز به روش های نوین تری میباشد.

با پیشرفت تکنولوژی، صنعت سیستم های مدار بسته به مرور در بین مردم محبوبیت بیشتری پیدا کرد و در حال حاضر بهترین سیستم امنیتی، نظارتی استفاده از دوربین مدار بسته میباشد، استفاده از این سیستم مدار بسته به شما اجازه میدهد تا در هر فاصله مکانی از محل مورد نظرتان و تنها با دارا بودن یک خط اینترنت بتوانید نظارت لحظه ای بر روی مکان تحت نظارت داشته باشید.

امروزه شرکت های بسیاری در حوزه فروش دوربین مدار بسته مشغول فعالیت هستند و شما میتوانید به راحتی و با اندکی جستجو در اینترنت شرکت مورد نظرتان را پیدا نموده و اقدام به نصب دوربین مدار بسته نمایید.

با توجه به کاربرد های فراوان دوربین مدار بسته در پیشگیری از جرم و همچنین پیگیری جرم انجام شده در بسیاری از اصناف نصب دوربین مدار بسته اجباری شده است، به عنوان مثال در قهوه خانه ها به دلیل تنش های فراوان بوجود آمده در این اماکن طی سال های گذشته استفاده از سیستم مدار بسته اجباری شده است، همچنین در طلا فروشی ها و صرافی ها به دلیل حجم بالای نقدینگی موجود در این صنف و امکان بالای سرقت.

در مورد مجتمع های مسکونی نیز با توجه به تعداد بالای ساکنین و سخت بودن کنترل حجم رفت و آمد و دیگر کنش های موجود در یک مجتمع مسکونی بهترین راه استفاده از دوربین های مدار بسته جهت نظارت لحظه ای بر تمامی نقاط مهم است تا بتوان اقدامات به موقع را جهت جلوگیری از جرم احتمالی صورت داد و در صورت اتفاق افتادن جرم امکان پیگیری از طریق مراجع قضایی وجود داشته باشد.

پلی کربنات
کرکره برقی شفاف (پلی کربنات)Reviewed by Doorazin919 on May 11Rating: 5.0کرکره برقی شفاف (پلی کربنات)کرکره برقی شفاف (پلی کربنات)

کرکره برقی شفاف (پلی کربنات)

کرکره برقی شفاف یا کرکره پلی کربنات معمولاً جهت اماکنی نظیر بانکها و صرافی ها که از نظر امنیتی نیاز است

در هنگام شب داخل آنها رویت شود کاربرد دارد .

کرکره برقی شفاف علاوه  بر عبور نور و محافظت در برابر اشعه UV ، در مقایسه با سایر کرکره اتوماتیک بیشترین ضریب

ایمنی در برابر سرقت را دارا و انواع مختلف آن دارای تائیدیه امنیتی از پلیس پیشگیری نیروی انتظامی می باشد

تیغه ها

این تیغه ها ،تیغه شفاف نیز نامیده می شوند که از مواد پلی کربنات و از مقاومترین پلیمر ساخته شده

و با مقاومت مکانیکی بسیار بالا می باشد .جهت استحکام بیشتر این تیغه ها

در میان فواصل آن ها از لوله های استیل یا آلومینیوم استفاده می شود

که امنیت را دو چندان می کند.به علت خاصیت ضد شعله ور شدن پلی کربنات،

در مقابل آتش مقاومت بسیار بالایی دارد و از سرایت آتش جلوگیری می کند.

تیغه های پلی کربنات(تیغه شفاف) خاصیت ضد اشعه ماوراء بنفش را نیز دارا می باشند.

 

پلی کربنات در صنعت به عنوان فولاد پلاستیکی نیز شناخته می شود

به گونه ای که حتی با چکش و پتک هم قابل شکستن نمی باشد.

کرکره شفاف را با نام نانوکامپوزیت نیز می شناسند.

امروزه این نوع کرکره شیشه ای به صورت گسترده ای در دنیا مورد استفاده قرار می گیرد

و چند سالی است که در کشورمان نیز از استقبال چشم گیری برخوردار شده است.

این تیغه ها از جنس پلی کربن با مقاومت بسیار بالا و مقاوم در برابر ضربه و در رنگهای گوناگون ساخته می شوند

کرکره اتوماتیک شفاف پلی کربنات بدون رنگ بیشترین شفافیت را دارا است

و با توجه به نیاز کارفرما امکان تولید آن با رنگهای گوناگون وجود دارد و

در صورت نیاز می توان با افزودن مواد و یا انجام سند بلاست آنرا به کرکره اتوماتیک مات تبدیل نمود.

کرکره برقی های شفاف

 

اتصال تیغه ها

تیغه های کرکره برقی شفاف با استفاده از لوله های آلومینیوم آنودایز یا استنلس استیل به یکدیگر متصل می شوند . جهت کرکره اتوماتیک با عرض دهنه کوچک تا ۳٫۵ متر عرض از تیغه شفاف با لوله و یا زوار آلومینیومی استفاده می شود

ولی برای کرکره اتوماتیک با عرض دهنه بزرگ و همچنین مکانهایی که امنیت و خاصیت ضد سرقت

برای کارفرما از اهمیت برخوردار است کرکره برقی شفاف با لوله استیل توصیه می شود.

ضخامت تیغه کرکره شفاف از ۲ میلی متر در بازار موجود می باشد

تا ۵ میلی متر که در تیغه های ۵ میلی متری وزن آن در هر متر مربع به ۱۲ کیلوگرم می رسد.

این تیغه ها ضد ضربه ،ضد گلوله ،غیر قابل اشتعال و بسیار شکیل و زیبا

در رنگهای گوناگون از جمله برنزی، یاقوتی ، مسی ، آبی دودی و در رنگهای اکلیلی ساخته می شود.